Automechanika Dubaj 2019

W dniach 10-12 czerwca podczas targów Automechanika Dubaj 2019 prezentowaliśmy nasze produkty. Ponad 1800 wystawców prezentowało swoje firmy w International Convention & Exhibition Centre w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Czytaj więcej

Automechanika Dubaj 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów Automechanika Dubaj 2019. W dniach 10-12 czerwca będziemy, prezentować nasze produkty w Hali 5 przy stoisku D09 w Dubaj International Convention & Exhibition Centre.

Czytaj więcej

Nowe produkty od stycznia 2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od stycznia 2019. Poniżej prezentujemy numery FTL (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Targi Automechanika Frankfurt 2018

FTL Frankfurt Automechanika 2018

Targi Automechanika Frankfurt 2018 już za nami. Jak co roku targi odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób, a swoje produkty wystawiło ponad 5000 firm z całego świata. Targi odbyły się w dniach 11.09.2018 – 15.09.2018 w centrum Messe Frankfurt Exhibition GmbH. Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, że mieliśmy możliwość zaprezentowania pełnej oferty naszej firmy wraz ze wszelkimi nowościami. Osoby zainteresowane otrzymały od nas katalog produktów oraz wszelkie niezbędne informacje o technologii […]

Czytaj więcej

Nowe produkty od sierpnia 2018

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od sierpnia 2018. Poniżej prezentujemy numery FTL (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Nowe produkty od czerwca 2018

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od czerwca 2018. Poniżej prezentujemy numery FTL (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Zawiadomienie o przekształceniu i zmianie formy prawnej spółki

Zawiadomienie o przekształceniu i zmianie formy prawnej spółki Zarząd firmy Loro S.A. informuje, że w dniu 3 listopada 2017 roku nastąpiło przekształcenie spółki LORO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Piasecznie w spółkę LORO Spółka Akcyjna. W dniu tym nastąpił wpis przekształcenia spółki do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiana formy prawnej nie ma wpływu na kontynuację działalności prowadzonej przez LORO. Zgodnie z przepisami ustawy kodeks spółek […]

Czytaj więcej

Nowe produkty od marca 2017!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od marca 2017. Poniżej prezentujemy numery FTL (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Nowe produkty od stycznia 2017!

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami dostępnymi w naszej ofercie od stycznia 2017. Poniżej prezentujemy numery FTL (KTM) poszczególnych produktów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem. Szczegółowe informacje o poszczególnych produktach znajdują się w zakładce OFERTA.

Czytaj więcej

Targi Automechanika Frankfurt 2016

Targi Automechanika Frankfurt 2016 już za nami. Jak co roku targi odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób, a swoje produkty wystawiło ponad 4600 firm z całego świata. Targi odbyły się w dniach 13-17.09.2016 w centrum Messe Frankfurt Exhibition GmbH. Wystawcy zaprezentowali ofertę w 6-ciu grupach tematycznych: Parts & Components – części zamienne, Electronics & Systems – systemy elektroniczne i elektryczne, Repair & Maintenance – wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning – akcesoria […]

Czytaj więcej