Targi Automechanika Frankfurt 2016

Targi Automechanika Frankfurt 2016 już za nami. Jak co roku targi odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób, a swoje produkty wystawiło ponad 4600 firm z całego świata. Targi odbyły się w dniach 13-17.09.2016 w centrum Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Wystawcy zaprezentowali ofertę w 6-ciu grupach tematycznych: Parts & Components – części zamienne, Electronics & Systems – systemy elektroniczne i elektryczne, Repair & Maintenance – wyposażenie warsztatów samochodowych, Accessories & Tuning – akcesoria samochodowe, tuning, IT & Management – oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej, Service Station & Car Wash – wyposażenie stacji obsługi, stacji benzynowych i myjni. Dla producentów części do samochodów ciężarowych przygotowany był specjalny program Truck Competence.

photo credit © Exspace

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, że mieliśmy możliwość zaprezentowania pełnej oferty naszej firmy wraz ze wszelkimi nowościami na rok 2016. Osoby zainteresowane otrzymały od nas katalog produktów oraz wszelkie niezbędne informacje o technologii produkcji, jakości produktów i pochodzeniu stosowanych surowców, magazynowaniu, sprzedaży i możliwości współpracy.

Miło nam jest także poinformować, że nasze stoisko zostało wyróżnione  w ramach 32. Edycji StandOUT Automechanika 2016 Frankfurtdowiedz się więcej.

expase

Wszystkich, którym nie udało się odwiedzić nas na targach we Frankfurcie, zapraszamy do zapoznania się na naszą ofertą oraz do pobrania katalogu.