Uczestnictwo w targach – Automechanika Stambuł

Już w dniach 09-12.04.2015 odbędą się kolejne targi motoryzacyjne Automechanika. Tym razem targi odbędą się w Stambule. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia samochodowego oraz plastikowych akcesoriów samochodowych. Będzie to idealna okazja do spotkania się, przyjrzenia się naszym produktom oraz odpowiedzenia na wszystkie Państwa pytania.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z ostatnich targów Automechanika z Szanghaju!

FTL Shanghai 2014

 

Targi Automechanika skupiają nie tylko producentów i dystrybutorów z całego świata, ale także przedstawicieli firm transportowych, środowisk naukowych i badawczych oraz innych firm oraz osób zainteresowanych branżą motoryzacyjną. Targi odbywają się między innymi w Buenos Aires, Dubaju, Johannesburgu, Frankfurcie, Kijowie, Madrycie, Meksyku, Moskwie i Shanghaju. Ubiegłą edycję targów odwiedziło blisko 50 tysięcy osób oglądając produkty 1475 wystawców!

Serdecznie zapraszamy! Najbliższe targi odbędą się w centrum wystawienniczym TUYAP Fair, Convention and Congress Center w Stambule. Ekspozycja będzie dostępna dla odwiedzających w godzinach 10-18.